ÇATI SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

BACA VE DUVAR DİBİ SU YALITIM ÇÖZÜMLERİ

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Baca ve Duvar dipleri çatılarda su sızdırma sorunlarının sıklıkla meydana geldiği, özel önem verilerek çözülmesi gereken yerlerdir.

Baca ve Duvar dibi su yalıtım sistemi , Kılıçoğlu’nun baca dipleri ve yüksek olmayan kalkan duvar dipleri için özel olarak geliştirdiği sistem ürünlerinden oluşur.

Baca ve Duvar Dibi Su Yalıtım Sistemi sorunsuz ve uzun ömürlü bir su yalıtımı için tasarlanmış olan ürünlerden oluşmaktadır. Sistem ürünleri çatı ile bütünlük sağlar ve çatı estetiğini uyumlu renkleriyle tamamlar.


BACAFLEX

Bacafleks, zorlu iklim şartlarına karşı yüksek dayanım sağlayan TPV dış yapı ve alüminyum örgü iç yapı ve tamamı bitül yapışkan bant alt yüzeye sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü bir çözüm sunar.

Kiremit ile uyumlu rengi çatıda estetik bütünlük sağlar.


Teknik Özellikler

Boyutları : 30 cm x 5 m / 40 cm
Renk : Kırmızı
Malzeme Cinsi : TPV dış yapı ve alüminyum örgü iç yapı

ALÜMİNYUM BASKI ÇITASI

Alüminyum Baskı Çıtası Kılıçoğlu Bacaser baca dibi yalıtım malzemesi uygulandıktan sonra, baca yüzeyi ile Bacaser arasından su sızması ihtimalini tamamen ortadan kaldırmak için uygulanan bir sistem ürünüdür.


Teknik Özellikler

Boyutları : 7cm x 250cm
Renk : Kırmızı / Antrasit

ÇATIFİX

Kılıçoğlu Çatıfix oldukça yüksek kaliteye sahip, tek bileşenli, MS-Polimer/-E bazlı mastiktir. Kimyasal olarak tamamen nötr ve tamamen elastiktir. Özellikle Kılıçoğlu Baskı Çıtası dolgusu olarak geliştirilmekle birlikte pek çok alanda kullanılabilecek bir üründür. Aynı zamanda çok yüksek yapıştırma özelliğine sahiptir.


Teknik Özellikler

Ambalaj : 290ml
Renk : Kırmızı

Top